System Identyfikacji Przestrzennej
Platforma zakupowa
Kontakt z Urzędem
 

Aktualności

Deklaracje na wymianę źródeł ciepła już dostępne!

[ 2021-11-16 ]
Informujemy, iż dostępne są już deklaracje oraz wstępne ankiety dla osób zainstersowanych wymianą swoich starych nieekologicznych źródeł ciepła na nowe kotły na gaz płynny, gaz z sieci oraz pellet. Deklaracje wraz z ankietami będą przyjmowane od 22 listopada w Urzędzie Gminy w Łęczycy. Liczba pieców ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie informujemy, iż w przypadku kotłów na gaz przeprowadzana będzie wizytacja u osób, które wstępnie zakwalifikują się do udziału w projekcie w celu szczegółowej weryfikacji danych zawartych w ankietach.

WAŻNE! W przypadku kotłów na gaz płynny (z butli) załączamy także informację na temat bezpiecznych odległości zbiornika od budynków, z którą prosimy się zapoznać przed złożeniem deklaracji.

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, prosimy podczas składania deklaracji o przestrzeganie zaleceń sanitarnych (założenie maseczki oraz zachowanie przynajmniej 1,5 m odległości od drugiej osoby). Ponadto prosimy aby jednocześnie w Urzędzie Gminy znajdowało się w tym czasie maksymalnie 5 osób.
Pliki do pobrania:
Nieodpłatna pomoc prawna
Oświata
GOPS Łęczyca
Zrealizowane inwestycje
Sport i kultura
RPO ŁÓDŹ
InforLex.pl
Geoportal Województwa Łódzkiego