System Identyfikacji Przestrzennej
Kontakt z Urzędem
 

Aktualności

KGW w Jankowie na spotkaniu z Prezydentem RP!

[ 2019-09-23 ]

13 września w Belwederze odbyło się spotkanie Prezydenta RP Andrzeja Dudy z laureatami XVII Ogólnopolskiego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”, który jednocześnie objął tegoroczną edycję honorowym patronatem.

Organizatorem konkursu jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w kategorii gospodarstw indywidualnych oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w kategorii zakładów rolnych. Realizowany jest on we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwową Inspekcją Pracy oraz Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Jego celem jest poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwach rolnych.

Podczas spotkania z głową państwa swój udział w tym wydarzeniu zaakcentowało Koło Gospodyń Wiejskich w Jankowie, które na zaproszenie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa wraz z innymi kołami przygotowało znakomite danie regionalne w ramach promocji polskiej żywności wysokiej jakości pod hasłem „Polska Smakuje”. Za udział w  uroczystości KGW otrzymało podziękowania z rąk Dyrektora Generalnego KOWR Grzegorza Pięty. Było to niewątpliwie duże wyróżnienie dla funkcjonującego od 2018 roku stowarzyszenia.

Galeria zdjęć:
Nieodpłatna pomoc prawna
Oświata
GOPS Łęczyca
Zrealizowane inwestycje
Sport i kultura
RPO ŁÓDŹ
InforLex.pl
Geoportal Województwa Łódzkiego