System Identyfikacji Przestrzennej
Kontakt z Urzędem
 

Aktualności

Trwają prace przy przebudowie dróg

[ 2018-10-04 ]

Trwa przebudowa drogi gminnej nr 312 335 na odcinku Leźnica Mała – Janków Dolny. Poddawany remontowi odcinek zlokalizowany jest w miejscowościach Janków oraz Karkosy. Prace zbliżają się powoli do końca, pojawił się już asfalt, wykonywane są pobocza. Koszt przebudowy wyniesie 1 103 860,89 zł. Inwestycja ta, podobnie jak przebudowana wcześniej droga gminna nr 312 335 w miejscowości Zduny, została zrealizowana dzięki dofinansowaniu, jakie Gmina Łęczyca pozyskała w ramach Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej.

Prace polegające na przebudowie nawierzchni trwają także na drodze gminnej nr 312 347 oraz wewnętrznej w miejscowości Topola Katowa - Lubień na odcinku od drogi powiatowej nr 2524 w miejscowości Topola Katowa do końca zabudowań. Koszt inwestycji wyniesie 799 687,30 zł.

Przebudowa dróg w znacznym stopniu poprawi komfort poruszania się po tych okolicach, wpłynie na poprawę bezpieczeństwa drogowego oraz niewątpliwie wpłynie na poprawę estetyki Gminy Łęczyca.

To kolejne inwestycje drogowe, jakie w tym roku zrealizowała Gmina Łęczyca.

Galeria zdjęć:
Oświata
GOPS Łęczyca
Zrealizowane inwestycje
Sport i kultura
RPO ŁÓDŹ
InforLex.pl
Geoportal Województwa Łódzkiego