System Identyfikacji Przestrzennej
Kontakt z Urzędem
 

Fundusz Inicjatyw ObywatelskichZ Prądzewem po zdrowie
 

W dniu 21 czerwca podpisana została umowa pomiędzy Wiejskim Klubem Sportowym Prądzew a Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na realizację projektu pn. „Razem po zdrowie – impreza sportowo – rekreacyjna w Prądzewie”. Na ten cel Ministerstwo przeznaczyło dotację w kwocie 20 129,50 zł. Całkowita wartość projektu wyniesie 25 739,50 zł.

W ramach projektu planowane jest zorganizowanie wydarzenia sportowo – rekreacyjnego w Prądzewie. Jego ideą przewodnią będzie propagowanie kultury fizycznej wśród osób w różnym wieku oraz zachęcanie do podejmowania działań na rzecz promocji zdrowia. W ramach imprezy zaplanowane zostały konkursy sprawnościowe, warsztaty nauki trików piłkarskich oraz pokazy umiejętności piłkarskich w wykonaniu mistrza świata w trikach piłkarskich, połączone z prelekcją promującą aktywność fizyczną, mecz piłkarski pomiędzy WKS Prądzew a uczestnikami imprezy czy pokazy fitness z udziałem publiczności. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych.

Gwiazdą tego dnia będzie mistrz świata w trikach piłkarskich, finalista programu telewizyjnego „Mam talent” oraz najpopularniejszy youtuber w Polsce – Krzysztof Golonka. Jest to jeden z najbardziej doświadczonych piłkarskich performerów na świecie. W ciągu 10 lat swojej kariery odwiedził wraz ze swoimi autorskimi pokazami ponad 40 państw, a jego niesamowite umiejętności wykorzystywane były przy promocji najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych na świecie, takich jak choćby finał Euro 2012 w Kijowie. W Prądzewie zaprezentuje pokaz trików piłkarskich. Będzie to doskonałe widowisko, szczegółowo dopasowane w takt rytmicznej muzyki, podczas którego przedstawione zostaną wszystkie style piłkarskiego freestyle, wzbogacone unikatowymi elementami akrobatycznymi, breakdance, czy trikami z wykorzystaniem przeróżnych rekwizytów. 

Galeria zdjęć:
Oświata
GOPS Łęczyca
Zrealizowane inwestycje
Sport i kultura
RPO ŁÓDŹ
InforLex.pl
Geoportal Województwa Łódzkiego